Місячник безпеки життєдіяльності серед учасників освітнього процесу

Протягом «Місячника безпеки життєдіяльності серед учасників освітнього процесу» з 01 квітня по 01 травня 2024 року у Криворізькому ліцеї № 107 «Лідер» Криворізької міської ради проходили наступні заходи:

1. Бесіди та практичні заняття з питань безпеки життєдіяльності, цивільного захисту серед учасників освітнього процесу:

– запобігання ризикам, пов’язаними з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами

– порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру (у тому числі радіаційного, хімічного та бактеріологічного характеру)

– правильних дій у разі виникнення різних надзвичайних подій в особливий період

– запобігання загибелі на водних об’єктах у весняний  період та заборони перебування дітей на територіях й місцях, що несуть загрозу життю і здоров’ю людини

–  порядок дій у разі оголошення «Увага! Повітряна тривога!».

1. 25 квітня 2024 року проведений єдиний День цивільного захисту.
  2. 23 квітня 2024 року зустріч учнів 11-х класів з представником Саксаганського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  3. 3 22 по 28 квітня 2024 року проведення Тижня охорони праці, присвяченого святкуванню Дня охорони праці в Україні та Всесвітньому Дню охорони праці.
    Буклет 7а (1) Місячник безпеки життєдіяльності