Наші таланти тобі, Криворіжжя!

VІ міський фестиваль дитячої художньої творчості «Наші таланти тобі, Криворіжжя!»  проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах та жанрах мистецтва (театральний, цирковий, хореографічний, фольклорний, вокальний, хоровий, інструментальної музики), патріотичного виховання здобувачів освіти засобами мистецтва та творчості, сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення до активної участі у мистецькому житті міста та країни.

Основними завданнями Фестивалю є:

• патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва; виявлення і підтримка кращих дитячих та молодіжних творчих колективів, окремих виконавців
  • пропагування, примноження та популяризація надбань національної культури українського народу, художніх засобів і можливостей мистецтва серед дітей та молоді
  • удосконалення системи методичного та організаційного керівництва процесом художньої творчості, залучення митців, професійних виконавських колективів до творчої співпраці з юними аматорами, надання їм фахової допомоги
  • підвищення професійного та педагогічного рівня керівників дитячих та молодіжних творчих колективів
  • узагальнення та поширення кращого досвіду роботи з дитячими та молодіжними творчими колективами й виконавцями, пошук нових форм і методів роботи з ними.

Організатором Фестивалю є департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

09 квітня 2024 року  в номінації  «Вокальне мистецтво» взяли участь учениці 6-В класу Криворізького ліцею № 107 «Лідер» Криворізької міської ради Фастовець Марія (українська народна пісня «Летіла зозуля») та Ушкань Варвара (українська народна пісня «У шумить, і гуде»). Керівник – вчитель музичного мистецтва Гладка Наталя Миколаївна!

Бажаємо дівчатам успіху!