Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

З 18 по 22 березня 2024 року у Криворізькому ліцеї № 107 «Лідер» Криворізької міської ради напередодні початку весняних канікул з метою збереження життя й здоров’я дітей пройшов Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. В ході Тижня були проведені наступні заходи:

1. 20 березня 2024 року відбулась зустріч учнів 4-х класів зі шкільним офіцером поліції Тетяною Бережною з метою повторення правил дорожнього руху.
  2. 22 березня 2024 року для учнів 4-11 класів проведено єдину виховну годину та первинний інструктаж з питань безпеки життєдіяльності серед учасників освітнього процесу:

-запобігання ризикам, пов’язаними з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами;

-порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру (у тому числі радіаційного, хімічного та бактеріологічного характеру);

-правильних дій у разі виникнення різних надзвичайних подій в особливий період;

-запобігання загибелі на водних об’єктах у весняний  період та заборони перебування дітей на територіях й місцях, що несуть загрозу життю і здоров’ю людини

– порядок дій у разі оголошення «Увага! Повітряна тривога!»