Покликання – волонтер

Волонтер, або доброволець, — це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, час і талант на користь суспільству або конкретній людині, не чекаючи винагороди.

Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників.

Волонтер — на наш погляд — це, перш за все, співтворчість в загальній симфонії світу, це можливість займатися цікавою справою і отримувати досвід, це реалізація себе і можливість бути багатим. Адже, як сказав один мудрець, багатий — це не той, хто має багато грошей, а той — хто може чимось поділитися. Не важливо чим — навіть посмішкою або словом розуміння — і вже на одну печаль на землі стане менше.

В рамках онлайн-калейдоскопу «Покликання – волонтер!» з 01 по 05 грудня 2023 року для учнів 4-11 класів Криворізького ліцею № 107 «Лідер» Криворізької міської ради були проведені наступні заходи:

1. Виховна година «Людина починається з добра».
  2. Акція «Подякуй волонтеру» (дитячі малюнки, колажі, листівки-привітання волонтерам).
  3. Збір пластикових кришечок рамках волонтерської акції «Крила».
  4. Учнівський, батьківський та педагогічний колективи долучилися до благодійної акції зі збору медикаментів, теплих шкарпеток, засобів гігієни, солодощів для тих, хто стоїть на варті і хвилюється за нас щодня – ЗСУ!

З вірою в ЗСУ!

З вірою в Україну!