Зимові канікули

22 грудня 2023 року для учнів 4-11 класів Криворізького ліцею № 107 «Лідер» Криворізької міської ради була проведена виховна година з теми: «Повторення ПДР; правил поведінки у побуті; правил пожежної безпеки, електробезпеки та поводження із вибухонебезпечними предметами; правил поведінки у громадських місцях та біля водоймищ; поведінки під час сигналу “Повітряна тривога!”; профілактика правопорушень та негативних проявів у молодіжному середовищі; профілактика захворювань на ГРИП та ГРВІ з метою збереження життя й здоров’я дітей під час зимових канікул».
Напередодні Нового року учні 4-б класу відвідали Зимові майстер-класи: Гончарна Студія: виготовлення за гончарним колом горщика-мішечка для смаколиків, ліплення дракончика. Урок-навчання + сувенір від гончара. Пісочна анімація “Різдвяна казка”. Отримали мішечок знань) і скарбницю емоцій.
Учні 6-В класу переглянули цікавий мультфільм у кінотеатрі «Олімп», а 8-Б класу – драйвово провели час у спортивно-розважальному комплексі «Ескоріал».

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, веселитися, збиратися разом!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!