День Соборності України

Традиційно з нагоди Дня Соборності України у Криворізькому ліцеї  № 107 «Лідер» Криворізької міської ради пройшли виховні заходи:

• Тематичні виховні години «Велика Злука – великі сподівання», «Шлях до незалежності», «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна!» для учнів 4-11 класів.
  • Покладання квітів до меморіальної дошки Зозулі  Максима Петровича (механіка-водія  40-го окремого мотопіхотного батальйону 17-ї окремої танкової бригади), який загинув 11.02.2015 року біля  м. Дебальцеве.
  • Участь у районному онлайн-флешмобі «Стрічка Єдності».

Учні ліцею впевнені у бажанні будувати Українську державу у рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.