День Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України у Криворізькому ліцеї № 107 «Лідер» Криворізької міської ради з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів; вшанування усіх військових, які у лавах Збройних Сил України нині захищають територію нашої країни, забезпечують обороноспроможність Української держави було проведено ряд заходів:

1. 06 грудня 2023 року єдина виховна година для учнів 4-11 класів «Збройним Силам України – слава!»
  2. Участь педагогічного, учнівського та батьківського колективів у благодійних акціях:
  • Збір пластикових кришечок для виготовлення протезів пораненим військовослужбовцям ЗСУ.
  • З ініціативи Національного банку України «Смілива гривня» (збір монет для потреб ЗСУ). Зібрали 602 гривні. Отримали Сертифікат учасника акції.
  • Збір медикаментів, теплих шкарпеток, засобів гігієни, солодощів для тих, хто стоїть на варті і хвилюється за нас щодня – ЗСУ! (направили допомогу 3-му батальйону 129-ої окремої бригади територіальної оборони; 43-ї окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила (Куп’янський напрямок) та м. Харків.

Дорогі наші Захисники!

Ми дякуємо вам за те, що захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її гідність, цілісність та недоторканість.

Дякуємо за можливість мріяти про майбутнє.

Дякуємо за те, що маємо змогу навчатися та працювати.

Дякуємо за все, що зараз маємо.

З вірою у Збройні Сили України!

З вірою у Перемогу!

З вірою в Україну!

Слава Україні! Героям слава!