“Тиждень добрих справ”

У нашому ліцеї відбувся “Тиждень добрих справ”, який об’єднав усіх навколо щирого бажання допомагати та робити світ кращим. Учні взяли участь у таких акціях: ВусоЛапоХвіст – збір корму для безпритульних тварин, який відправили до приюту “Рукавичка-КР” Книга=допомоги – Також було організовано акцію зі збору книг українською мовою, щоб поповнити бібліотечні куточки та подарувати цікаве читання … Читати далі “Тиждень добрих справ”